Cosy Long-Term Apartment With Free Parking

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Gelegen op rijafstand van 10 minuten van Weense Staatsopera, heeft Cosy Long-Term Apartment With Free Parking Wenen een eenvoudige toegang tot Wien Geiselbergstrasse treinstation dat op slechts 600 meter afstand ligt. Het appartement van 35 m² biedt uitzicht op de tuin.

In Cosy Long-Term Apartment With Free Parking is een complete keuken waar gasten hun eigengemaakte maaltijden kunnen bereiden.

Dit 1-badkamer appartement is te vinden in de 11. Simmering wijk, op rijafstand van 15 minuten van het Stephansdom. Deze 1-slaapkameraccommodatie ligt binnen 200 meter verwijderd van het metrostation Zippererstrasse en binnen 4 km van MuseumQuartier. Dit appartement is te bereiken in de buurt van Molitorgasse bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Cosy Long-Term Apartment With Free Parking Wenen
Schoene Wohnung Mit Balkon
Mobiele prijsaanbieding

Schoene Wohnung Mit Balkon

8.7
Fantastisch 35 beoordelingen
317 m van de accommodatie
USD 124 USD 112
per nacht
15 Min To Vienna Center - Affordable & Simple 5Br Apt With Wifi
Mobiele prijsaanbieding

15 Min To Vienna Center - Affordable & Simple 5Br Apt With Wifi

4.6
Behoorlijk 137 beoordelingen
671 m van de accommodatie
USD 49 USD 44
per nacht
Vienna City: Live, Work, Play
Mobiele prijsaanbieding

Vienna City: Live, Work, Play

730 m van de accommodatie
USD 94 USD 85
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Cosy Long-Term Apartment With Free Parking te vinden?
      Cosy Long-Term Apartment With Free Parking is in de 11. Simmering wijk gesitueerd, op rijafstand van 10 minuten van Weense Staatsopera.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Cosy Long-Term Apartment With Free Parking?
      Populaire plekken in de buurt van Cosy Long-Term Apartment With Free Parking zijn onder andere het Stephansdom, Weense Staatsopera, MuseumQuartier.
    • Welke spavoorzieningen zijn beschikbaar in Cosy Long-Term Apartment With Free Parking?
      In Cosy Long-Term Apartment With Free Parking worden behandelingen aangeboden zoals lichaamspakkingen, een lichaamsscrub en pedicure.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van het appartement?
      Restaurants in de buurt van het appartement zijn onder andere Simmeringer Landbier en Delicious restaurants, gelegen op ongeveer 6 minuten lopen.
    • Hoe groot is Cosy Long-Term Apartment With Free Parking?
      Cosy Long-Term Apartment With Free Parking heeft een totale oppervlakte van 35 m².
    • Biedt het appartement een mooi uitzicht?
      Ramen van het appartement openen zich naar de tuin.
    • Welke faciliteiten biedt Cosy Long-Term Apartment With Free Parking voor zakenreizigers?
      Cosy Long-Term Apartment With Free Parking heeft een aantal faciliteiten voor zakenreizigers, waaronder een fotokopieerapparaat.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Cosy Long-Term Apartment With Free Parking Wenen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten